Kosmická 537
149 00 - Praha 4
ič: 67775365
MUDr. Luděk Adamec - ADADENTA

MUDr. Luděk Adamec - ADADENTA

Stomatologická ordinace


ADADENTA je stomatologické středisko se třemi ordinacemi praktických zubních lékařů pro dospělé, dentální hygienistkou a digitálním panoramatickým rentgenem. 

Náplní naší práce jsou všechny výkony konzervační, protetické a stomatochirurgické v rozsahu činnosti praktického zubního lékaře. V oblasti ortodoncie, parodontologie, mikroskopické endodoncie, chirurgie a implantologie spolupracujeme se špičkovými zařízeními.

Najdete nás v 1. patře Stomatologického centra Háje, 5 minut chůze od stanice metra. Pro pacienty je k dispozici zdarma velké parkoviště přímo u budovy a neplatí pro ně zákaz vjezdu.

ADADENTA vám poskytne komplexní diagnostické a terapeutické služby. Velkým přínosem je vlastní panoramatický rentgen, dentální hygienistka a protetická laboratoř na patře, která zhotovuje všechny typy pevných i snímacích náhrad. Zubní technik je přítomen přímo u pacienta a může okamžitě upravit náhradu podle potřeb. Pro naše pacienty to znamená kvalitní ošetření pod jednou střechou s velkou časovou úsporou. Nemusí dojíždět na vzdálená pracoviště pro výběr barvy nebo jinde čekat na zhotovení rentgenu. Panoramatický i malý (intraorální) rentgen jsou digitální a sítí propojené do jednotlivých ordinací. Klinické i rentgenové vyšetření tak proběhnou v jedné návštěvě. Je sestaven léčebný plán,  jehož prvním bodem je obvykle ošetření dentální hygienistkou. To je dnes již standardem, bez kterého není možné kvalitní následné ošetření výplněmi a protetickými pracemi.


využívá:

  • Ordinace disponuje moderním technologickým vybavením
  • Ordinace se vyznačuje vstřícným přístupem k pacientům
  • Pacienti jsou spokojeni se službami ordinace
  • Ordinace má vhodné a čisté sociální zařízení
  • Ordinace disponuje dobře zařízenou čekárnou.

Napište Vaše poděkování ordinaci